[ad_1]

به گفته مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران، میانگین رقم قبض‌های مشترکان تهرانی حدود ۸۰۰۰ تومان است.

به گزارش مشرق، طی ماه‌های گذشته بحث تغییر تعرفه‌های تلفن ثابت حاشیه‌های متعددی به دنبال داشته و درنهایت قرار بر آن شده است که هزینه هر دقیقه مکالمه درون استانی از ۳۰ به ۴۵ ریال افزایش پیدا کند. از سوی دیگر مقرر شده که از اول مرداد ماه برای هر یک از مشترکان شهرهای بزرگ حتی در صورت بلا استفاده بودن نیز حدود ۳۰۰ دقیقه مکالمه در قبض مشترک لحاظ شود و مشترکان مم به پرداخت این رقم حتی در صورت عدم استفاده از خط تلفن خود شوند. البته این موضوع در خصوص شهرهای دیگر و روستاها نیز صدق می کند.
 
اما این سوال وجود دارد که پیش از این میزان استفاده مردم از تلفن چقدر بوده که در این سال‌ها تا این اندازه انتقاد مخابرات را به دنبال داشته است.
 
داود زارعیان، سخنگوی شرکت مخابرات ایران پیش از این در این خصوص گفته بود: اکنون میانگین مبلغ قبض‌ها در کشور با یک آدامس خارجی برابری می‌کند و در شرایطی که یک آدامس خارجی قیمتی حدود ۵۰۰۰ تومان دارد، میانگین قبض‌های تلفن کشور رقمی معادل ۶۰۰۰ تومان است که این رقم در شهرهای بزرگ به ۱۱ تا ۱۲ هزار تومان افزایش پیدا می‌کند.
 
علیرضا صیدی، مدیرعامل مخابرات استان تهران نیز در گفت‌وگویی با ایسنا بر این نکته تاکید دارد که بحث‌های درآمدهای جزو اسرار یک شرکت به شمار می‌روند اما در نهایت میانگین قبض‌های تهرانیان رقمی حدود ۸۰۰۰ تومان را شامل می‌شود.
 
البته در این میان گفته می‌شود در هر دوره حدود ۲۰ درصد از این ارقام هم به حساب مخابرات واریز نمی‌شود و به حالت بدهی در آمده و با تاخیر واریز می‌شود.
 
حال باید منتظر ماند تا در دوره بعدی صدور قبض‌های تلفن همراه با تغییرات صورت گرفته مشخص شود تغییر تعرفه‌ها چه تاثیری در رقم قبوض مشترکان تلفن ثابت بر جای گذاشته است.

[ad_2]
لینک منبع
بازنشر: مفیدستان

عبارات مرتبط


17 آگوست 2016 . به گفته مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران، میانگین رقم قبضهای مشترکان تهرانی حدود ۸۰۰۰ تومان است. به گزارش ایسنا، طی ماههای گذشته بحث .17 آگوست 2016 . قبض تلفن تهرانیها چقدر است؟ به گفته مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران، میانگین رقم قبضهای مشترکان تهرانی حدود ۸۰۰۰ تومان است. ایسنا: طی .17 آگوست 2016 . طی ماههای گذشته بحث تغییر تعرفههای تلفن ثابت حاشیههای متعددی به دنبال داشته و درنهایت قرار بر آن شده است که هزینه هر دقیقه مکالمه درون استانی .17 آگوست 2016 . به گفته مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران، میانگین رقم قبضهای مشترکان تهرانی حدود ۸۰۰۰ تومان است.17 آگوست 2016 . قبض تلفن ثابت و میانگین هزینه قبض تلفن تهرانی ها در نمناک.17 آگوست 2016 . طی ماههای گذشته بحث تغییر تعرفههای تلفن ثابت حاشیههای متعددی به دنبال داشته و درنهایت قرار بر آن شده است که هزینه هر دقیقه مکالمه درون استانی .17 آگوست 2016 . بازار نیوز - طی ماههای گذشته بحث تغییر تعرفههای تلفن ثابت حاشیههای متعددی به دنبال داشته و درنهایت قرار بر آن شده است که هزینه هر دقیقه مکالمه .به گفته مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران، میانگین رقم قبضهای مشترکان تهرانی حدود ۸۰۰۰ تومان است. آگوست 2016 . است؟ پربازدیدها چقدر پربحثها تهرانیها تلفن قبض. . به گزارش فرهنگ نیوز؛به گفته مدیرعامل شرکت مخابرات قبض تلفن تهرانیها چقدر است؟در هر دوره حدود ۲۰ درصد از این ارقام هم به حساب مخابرات واریز نمیشود و به حالت بدهی در آمده و با تاخیر واریز میشود. - عصر ایران.


کلماتی برای این موضوع

قبض تلفن تهرانی‌ها چقدر است؟طی ماه‌های گذشته بحث تغییر تعرفه‌های تلفن ثابت حاشیه‌های متعددی به دنبال داشته و الف قبض تلفن تهرانی‌ها چقدر است؟به گفته مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران، میانگین رقم قبض‌های مشترکان تهرانی حدود قبض تلفن تهرانی‌ها چقدر است؟قبضتلفنچقدراستامیدواریم ترامپ درباره ایران و منطقه چرخش محسوس داشته باشد آمریکا را سیستم اداره می قبض تلفن تهرانی‌ها چقدر است؟به گزارش ایسنا، طی ماه‌های گذشته بحث تغییر تعرفه‌های تلفن ثابت حاشیه‌های متعددی به قبض تلفن تهرانی‌ها چقدر است؟ قبض تلفن تهرانی‌ها چقدر است؟مشاهده متن کامل خبر در پایگاه خبری الف قبض تلفن تهرانی‌ها چقدر است؟ منبع این خبر قبض تلفن تهرانی‌ها چقدر است؟به گزارش ایسنا، به گفته مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران، میانگین رقم قبض‌های قبض تلفن تهرانی‌ها چقدر است؟هتاکی هنر نیستحالا یک رومه را صبح ورق می زنیم، از صفحه اول تا آخر نمی دانم برخی الف قبض تلفن تهرانی‌ها چقدر است؟در قبض مردادما تلفن خانه من مبلغ ریال به عنوان تلفن هوشمند شهری درج شده است که قبض تلفن تهرانی ها چقدر است؟ اقتصاد آنلاین …طی ماه های گذشته بحث تغییر تعرفه های تلفن ثابت حاشیه های متعددی به دنبال داشته و قبض تلفن تهرانی‌ها چقدر است؟قبض تلفن تهرانی‌ها طی ماه‌های گذشته بحث تغییر تعرفه‌های تلفن ثابت حاشیه‌های
[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید .]

مشکل صفحه‌نمایش، اپل را دادگاهی کرد

گوشی هوشمند HTC A9s رونمایی شد

گوشی های هوشمند تمام فلزی در راه است +عکس

قبض تلفن تهرانی‌ها چقدر است؟

تلفن ,قبض ,چقدر ,مخابرات ,تهرانی‌ها ,میانگین ,قبض تلفن ,تلفن تهرانی‌ها ,تهرانی‌ها چقدر ,تلفن ثابت ,شرکت مخابرات ,شرکت مخابرات استان ,استان تهران، میانگین ,مخابرات استان تهران، ,قبضهای مشترکان تهرانی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


Lisa's game بهترین باربری ها معرفی بهترین کسب و کارهای اینترنتی mohana12 yazdan gashte safiran 6ix9ine امیررضا خسروانی saminb اساطین مطالب اینترنتی